Menu

Organizacja ślubów Poznań

Organizacja ślubów Poznań

Pragniecie przypieczętować swój związek i złożyć wyjątkową przysięgę w niepowtarzalnych okolicznościach? Zamiast zajmować się gorączkowymi przygotowaniami, warto powierzyć to zadanie specjalistom. Wedding planner zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół ceremonii oraz przyjęcia, dzięki czemu Para Młoda będzie mogła rozkoszować się oczekiwaniem na ten wyjątkowy dzień – bez konieczności zajmowania się obowiązkami, z którymi wiąże się organizacja ślubów. Poznań to jedno z wielu miejsc, gdzie swoje wsparcie oferuje duet Paula & Patrizia Wedding Planners.

Organizacja ślubu – Poznań i nie tylko

Organizacja ślubu w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub stanowi symboliczne przypieczętowanie miłości w obecności świadków, dlatego tak ważne jest, by tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zadbamy o to, by nic nie zakłóciło spokoju oraz szczęścia Młodej Pary. Zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z wyborem miejsca uroczystości, menu, zaproszeniem gości, pomożemy też przy wyborze sukni, garnituru, dodatków, ale nie tylko. Możecie liczyć na nasze wsparcie także w sprawach związanych z niezbędnymi formalnościami. Zakres naszych prac jest bardzo elastyczny – zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb klientów.

Kompleksowe bądź częściowe organizowanie ślubów – Poznań i nie tylko

Organizowanie ślubów Poznań

Jesteśmy dla klienta. Nigdy na odwrót. Dlatego proponujemy kilka modeli współpracy, jesteśmy również otwarte na indywidualne warunki współpracy. Dopasujemy się do Waszych potrzeb, oczekiwań, a także budżetu. Niezależnie od zakresu współpracy dołożymy wszelkich starań, by ten dzień pozostał na długo w pamięci Pary Młodej oraz zaproszonych gości.

Organizacja ślubów – Poznań i inne miasta

Usługi Paula & Patrizia Wedding Planners mogą być również świadczone online. A to oznacza brak konieczności dojazdów na spotkania, co stanowi ogromne udogodnienie w szczególności dla osób spoza Poznania.
Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością poznamy Wasze oczekiwania i przygotujemy propozycję najdogodniejszej dla Was formy współpracy.

Sprawdź również -> Organizacja wesel Poznań | Konsultantka ślubna Poznań

Po szczegółowe informacje dotyczące oferty i jej ceny zapraszamy do kontaktu mailowego -> kontakt@paulapatrizia.pl

Organizacja ślubów w Poznaniu - cennik