Menu

Organizacja wesel Poznań

Organizacja wesel Poznań

Po zaręczynach przychodzi czas na planowanie. W praktyce organizacja wesela oraz zaślubin to skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga od przyszłej Pary Młodej dużego zaangażowania i dbałości o szczegóły. Na narzeczonych spoczywa wielka odpowiedzialność- chcielibyście przecież, żeby w dniu, w którym zostaniecie mężem i żoną, wszystko układało się po Waszej myśli, a uroczystość na długo pozostała w pamięci Waszej, Waszych bliskich oraz gości. Nie wiecie od czego zacząć i jak powinna wyglądać organizacja jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu? Jesteśmy od tego, żeby Wam pomóc i sprawić, by w trakcie zaślubin i przyjęcia nie zabrakło wielu wzruszeń, radości i dobrej zabawy.

Organizacja wesel w Poznaniu

Organizacja wesela firma

Planowaniem uroczystości zaślubin oraz wesel w Poznaniu oraz okolicach zajmujemy się od kilku lat. Jako profesjonalne wedding plannerki jesteśmy dumne z tego, że możemy uszczęśliwiać Pary Młode, wspierając ich na każdym etapie przygotowań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przyjęć, a wszystkie nasze działania zmierzają do tego, abyście w tym podniosłym dniu mogli być spokojni i skoncentrowani na sobie, Waszej rodzinie i znajomych.

Planowanie ślubu i wesela

Organizacja wesela Poznań

Nasza praca polega przede wszystkim na wsłuchiwaniu się w potrzeby narzeczonych. To Wasze sugestie oraz życzenia będą podstawą do tworzonego przez nas planu uroczystości. Zajmiemy się koordynacją prac podwykonawców, porannymi przygotowaniami, przywitaniem gości, nadzorem nad przebiegiem wesela oraz rozliczeniem przedsięwzięcia. Pomożemy Wam wybrać idealną lokalizację w Poznaniu oraz okolicach oraz dobrać elementy wystroju, które będą współtworzyły wyjątkową atmosferę.

Organizacja wesela w Poznaniu

Specjalizujemy się w “zielonych ślubach”, przyjaznych naturze, które łączymy z tradycyjnymi elementami uroczystości. Organizacja wesela w Poznaniu stwarza wiele możliwości – pomożemy Wam je wykorzystać i razem spełnimy Wasze marzenia o idealnym ślubie. Skontaktuj się z nami – wspólnie zastanowimy się, co możemy dla Was zrobić.

 

Sprawdź również -> Organizacja ślubów Poznań | Konsultantka ślubna Poznań

Po szczegółowe informacje dotyczące oferty i jej ceny zapraszamy do kontaktu mailowego -> kontakt@paulapatrizia.pl

Organizacja wesel w Poznaniu - cennik